درباره شرکت باران

نامی نیک در کشور

شرکت باران تولید کننده آب مقطر و آب معدنی در ایران سالهاست در کنار شماست. سابقه درخشان این شرکت موجب شده تا مشتریان ما علاوه بر اعتماد به مجموعه ما را به دوستان خود نیز معرفی کنند.

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های تکمیل شده
$0
میانگین هزینه
0
بایگانی

معرفی ما

این شرکت با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات فرآیندی و تصفیه و با نظارت و کنترل کیفی کارشناسان و متخصصان خبره ، آبی آشامیدنی و گوارا مطابق با استاندارد های روز دنیا را به بازار مصرف عرضه می نماید. در فرایند تولید آب آشامیدنی باران ، بدون استفاده از هیچ گونه ماده افزودنی و پس از گذشتن از مسیر تصفیه های متعدد فیزیکی و غیر شیمیایی در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه میگردد. شرکت آب باران به گونه ای طراحی شده که در تمامی فرآیند تولید، کوچکترین لطمه ای به محیط زیست وارد نمیکند. ویژگی اصلی آب آشامیدنی باران ، بدون نیترین بودن و سبکی آن است که این امر آب آشامیدنی باران را با بهترین آب های معدنی و تصفیه شده جهان قابل رقابت ساخته است.

با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و همچنین پیروی از خط مشی مشتری مداری و احترام به مصرف کنندگان در سطح مدیریت شرکت ، آب آشامیدنی تولید شده ضمن کیفیت برتر نسبت به آب های معدنی موجود در بازار از نظر هزینه بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر در اختیار مصرف کنندگان و مشترکین عزیز قرار گرفته است.

شرکت آب باران

مشتریان ما

فهرست